Jak wybrać materac?

Dowiedz się na co zwrócić uwagę, by idealnie dopasować materac do twoich potrzeb i poczuj komfort, jakiego wcześniej nie znałeś.

Wygodny materac dla każdego oznacza coś innego. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, które odpowie na wszystkie twoje indywidualne potrzeby, uwzględni cechy budowy ciała i upodobania. Jak znaleźć swój ideał?

Krok 1

Przyjrzyj się sobie

Tylko świadomy i przemyślany wybór materaca zagwarantuje ci zdrowy i regenerujący sen. Zanim więc rozpoczniesz poszukiwania doskonałego materaca, odpowiedz sobie na poniższe pytania. Czy śpisz sam, czy w parze? Ile ważysz? Ile mierzysz? W jakiej pozycji lubisz spać najbardziej? Czy często ją zmieniasz w ciągu nocy? A może to twój partner zawsze się wierci? Czy twój kręgosłup potrzebuje wsparcia? Czy masz problemy z układem krążenia? Czy zdarza ci się nadmiernie pocić? Czy masz alergię? Czy lubisz twarde posłania? Gdy lista odpowiedzi będzie gotowa, możesz przejść do kolejnego kroku.

Krok 2

Odwiedź salon lub skorzystaj z konfiguratora

Wiesz już, jakie są twoje potrzeby, czas znaleźć dla nich idealne rozwiązanie. Pomogą ci w tym doświadczeni eksperci Comforteo. Odwiedzając najbliższy salon, sprzedawca podpowie ci, który produkt będzie dla ciebie najlepszy. Jedno będziesz musiał zrobić jednak sam: położyć się na wybranych modelach i pozwolić sobie na kilka minut relaksu na każdym z nich. To ulubiony rytuał naszych klientów, który zawsze daje jednoznaczną odpowiedź.

Wolisz zakupy przez internet? Skorzystaj z konfiguratora Comforteo, stworzonego przez naszych specjalistów. Wynik internetowej ankiety pomoże zdecydować, który z produktów da ci idealny komfort.

Krok 3

Postaw na jakość

Pamiętaj, że materac ma ci służyć przez wiele lat. Upewnij się, że firma wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości materiały, sprawdź, czy produkt jest schludny, zgodny z opisem i czy nie ma uszkodzeń, zabrudzeń itp. Wybierając materac Comforteo, możesz mieć pewność, że jest starannie wykonany z zaawansowanych technologicznie materiałów. Nad produkcją każdego z nich czuwają nasi doświadczeni pracownicy, którzy gwarantują solidne wykonanie. Piankowe wkłady, układy sprężyn, naturalne składniki – stawiamy tylko na surowce spełniające najbardziej wyśrubowane normy jakości.

Krok 4

Dobierz dodatki i ciesz się komfortem

Długie życie twojego materaca będzie zależało także od tego, jak będziesz z niego korzystał. Dobierz do niego odpowiedni stelaż, by zapewnić mu dobrą wentylację, uchronić przed wilgocią i wydłużyć żywotność materaca nawet trzykrotnie. Materac uzyskuje pełnię swojego komfortu na stelażach z listwami sprężynującymi. Jeśli wiesz, że będzie wymagał częstego czyszczenia, zwróć uwagę na pokrowiec, który można prać mechanicznie w temperaturze nawet do 60 stopni Celsjusza. Chcesz w pełni wykorzystać potencjał nowego posłania – skompletuj do niego poduszki, które zadbają o twoją głowę i odcinek szyjny kręgosłupa.

Gwarantujemy, że z tak precyzyjnie dobranym materacem, poznasz zupełnie nowy wymiar komfortu.