Jak wybrać materac?

Dowiedz się na co zwrócić uwagę, by idealnie dopasować materac do twoich potrzeb i poczuj komfort, jakiego wcześniej nie znałeś.

Wygodny materac dla każdego oznacza coś innego. Nie ma uniwersalnego rozwiązania, które odpowie na wszystkie twoje indywidualne potrzeby, uwzględni cechy budowy ciała i upodobania. Jak znaleźć swój ideał?

Krok 1

Przyjrzyj się sobie

Tylko świadomy i przemyślany wybór materaca zagwarantuje ci zdrowy i regenerujący sen. Zanim więc rozpoczniesz poszukiwania doskonałego materaca, odpowiedz sobie na poniższe pytania. Czy śpisz sam, czy w parze? Ile ważysz? Ile mierzysz? W jakiej pozycji lubisz spać najbardziej? Czy często ją zmieniasz w ciągu nocy? A może to twój partner zawsze się wierci? Czy twój kręgosłup potrzebuje wsparcia? Czy masz problemy z układem krążenia? Czy zdarza ci się nadmiernie pocić? Czy masz alergię? Czy lubisz twarde posłania? Gdy lista odpowiedzi będzie gotowa, możesz przejść do kolejnego kroku.

Krok 2

Odwiedź salon lub skorzystaj z konfiguratora

Wiesz już, jakie są twoje potrzeby, czas znaleźć dla nich idealne rozwiązanie. Pomogą ci w tym doświadczeni eksperci Comforteo. Odwiedzając najbliższy salon, sprzedawca podpowie ci, który produkt będzie dla ciebie najlepszy. Jedno będziesz musiał zrobić jednak sam: położyć się na wybranych modelach i pozwolić sobie na kilka minut relaksu na każdym z nich. To ulubiony rytuał naszych klientów, który zawsze daje jednoznaczną odpowiedź.

Wolisz zakupy przez internet? Skorzystaj z konfiguratora Comforteo, stworzonego przez naszych specjalistów. Wynik internetowej ankiety pomoże zdecydować, który z produktów da ci idealny komfort.

Krok 3

Postaw na jakość

Pamiętaj, że materac ma ci służyć przez wiele lat. Upewnij się, że firma wykorzystuje do produkcji wysokiej jakości materiały, sprawdź, czy produkt jest schludny, zgodny z opisem i czy nie ma uszkodzeń, zabrudzeń itp. Wybierając materac Comforteo, możesz mieć pewność, że jest starannie wykonany z zaawansowanych technologicznie materiałów. Nad produkcją każdego z nich czuwają nasi doświadczeni pracownicy, którzy gwarantują solidne wykonanie. Piankowe wkłady, układy sprężyn, naturalne składniki – stawiamy tylko na surowce spełniające najbardziej wyśrubowane normy jakości.

Krok 4

Dobierz dodatki i ciesz się komfortem

Długie życie twojego materaca będzie zależało także od tego, jak będziesz z niego korzystał. Dobierz do niego odpowiedni stelaż, by zapewnić mu dobrą wentylację, uchronić przed wilgocią i wydłużyć żywotność materaca nawet trzykrotnie. Materac uzyskuje pełnię swojego komfortu na stelażach z listwami sprężynującymi. Jeśli wiesz, że będzie wymagał częstego czyszczenia, zwróć uwagę na pokrowiec, który można prać mechanicznie w temperaturze nawet do 60 stopni Celsjusza. Chcesz w pełni wykorzystać potencjał nowego posłania – skompletuj do niego poduszki, które zadbają o twoją głowę i odcinek szyjny kręgosłupa.

Gwarantujemy, że z tak precyzyjnie dobranym materacem, poznasz zupełnie nowy wymiar komfortu.

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.