Kanapa Alex

Piękna i niezwykle komfortowa kanapa w stylu angielskim. Wytworna, czerpiąca z wiktoriańskiej tradycji, ale nie pozbawiona nowoczesnej oprawy. Model Alex najlepiej sprawdzi się w przestronnych wnętrzach.

Styl angielski w ciekawym, nowoczesnym wydaniu. Kanapa doskonale prezentuje się zwłaszcza w reprezentacyjnych wnętrzach.

Nadzwyczaj wygodne oparciowe poduchy wielokomorowe, z wkładem poliuretanowo-sylikonowym. Są elastyczne i niezwykle odporne na odkształcenia. Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu, bez odsuwania dolnej szuflady. Cała powierzchnia spania (140×190 cm) posiada zbliżoną sprężystość. Model z dużym pojemnikiem na pościel.

 W cenie tego modelu zawierają się dwie poduszki dekoracyjne. Uzupełnienie dla kanapy stanowi fotel Alex.

Jeden z największych atutów w zakresie komfortu kanapy Alex stanowi zaimplementowany w siedzisku tzw. System Lux. Polega on na umiejętnym połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska.

Zobacz jak prezentuję się Alex

 

Wybarwienie nóżek: calvados.

Powierzchnia spania: 140 x 190 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Automat do rozkładania funkcji spania
  • Lux-System