Wysokość z zagłówkiem:

Wartość: 0 cm - 118 cm

Zagłówek:

kanapy:

wersalki:

Nowoczesne łóżka kontynentalne najczęściej kojarzone są z ekskluzywnymi hotelowymi apartamentami. Początek historii łóżek kontynentalnych sięga XIX wieku, kiedy to w Stanach Zjednoczonych zaczęto konstruować posłania, które miały utrzymać materac w „bezpiecznej” odległości od mało higienicznej podłogi. Łóżka do sypialni kontynentalne od Comforteo to świetny wybór do różnego rodzaju sypialni.

Wygodne i luksusowe łóżka kontynentalne

Nowoczesne łóżko kontynentalne ma charakterystyczną konstrukcję, na którą składają się trzy komfortowe warstwy. Pierwsza z nich jest wypełniona głównie sprężynami bonellowymi i połączona na sztywno z ramą łóżka. Drugą warstwą łóżka kontynentalnego jest materac kieszeniowy. Ostatni poziom posłania stanowi nakładka – twarda lub miękka, w zależności od preferencji użytkownika.

To, na jaki model łóżka kontynentalnego się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od Twoich potrzeb. Łóżka kontynentalne dostępne są w wersji dla jednej i dla dwóch osób. W ofercie posiadamy m.in. łóżko kontynentalne o szerokości 180, 160, 140 lub 90 centymetrów. Ważna jest również wysokość posłania. Zwykle wpływ na wysokość powierzchni spania ma wybór rodzaju oraz ilości poszczególnych warstw łóżka kontynentalnego. Niekiedy też dodatkowo o ostatecznej wysokości decydują nóżki oferowane do danego modelu.

Wysoka jakość i szeroki wybór w Comforteo

Wykończenie łóżka kontynentalnego można dopasować do każdego wnętrza – od oszczędnego minimalizmu, po wysmakowany francuski przepych. Poza przemyślaną, ergonomiczną konstrukcją, fantazyjne kształty i designerski charakter łóżek kontynentalnych sprawią, że w swojej sypialni można się czuć jak w stylowych apartamentach najlepszych hoteli na świecie. Poprzez sklep z materacami lub sklepy partnerskie możesz zakupić nasze łóżka tapicerowane, łóżka smart-click, materace sprężynowe, a także materace piankowe. Zapraszamy!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.