Wartość: 0 cm - 50 cm

Piankowy materac jest świetną propozycją dla osób w każdym wieku, o różnej budowie ciała i indywidualnych potrzebach. Dlaczego? Przede wszystkim oferuje optymalne podparcie dla wszystkich części ciała: od głowy, przez ramiona, aż po biodra. To sprawia, że materac piankowy będzie nie tylko dobry dla Twojego zdrowia, ale również zapewni Ci komfortowy i regenerujący sen każdej nocy. Warto wiedzieć, że różne modele posiadają zróżnicowane strefy twardości, co umożliwia personalizację.

Szeroki wybór materacy piankowych od producenta Comforteo

Materace piankowe dostępne w ofercie Comforteo mają różnego rodzaju wypełnienie, takie jak:

  • pianka wysokoelastyczna – wyróżnia się dużą elastycznością punktową, co sprawdza się w przypadku, gdy w łóżku śpią dwie osoby,
  • pianka termoelastyczna – reaguje na ciepło ciała i nacisk, przybierając formę dopasowaną do kształtu sylwetki, gwarantując optymalne podparcie kręgosłupa i odprężenie mięśni,
  • pianka poliuretanowa – wyróżnia się dużą lekkością oraz atrakcyjną, niską ceną.

W zależności od wybranego modelu można zakupić materac o dużej wytrzymałości, zwiększonych właściwościach antyalergicznych czy ergonomicznym kształcie. Można postawić np. na piankowy materac, który doskonale dostosowuje się do kształtu ciała oraz zapewnia aktywną wentylację. Sporą zaletą materacy piankowych jest kompatybilność praktycznie z każdego rodzaju stelażami – podnoszonymi elektrycznie lub manualnie. Spowodowane jest to niewielką wagą materacy, która sprawdza się w transporcie, podnoszeniu czy zwijaniu na czas przeprowadzki lub remontu.

Materace piankowe – dla kogo?

Piankowy materac ceniony jest za liczne właściwości i możliwości zastosowania. W zależności od rodzaju świetnie nadaje się dla alergików, kobiet w ciąży, osób zmagających się ze schorzeniami kręgosłupa czy też jako materace ortopedyczne. W pewnych kategoriach materacy zastosowane są kanały wentylacyjne, dzięki czemu wilgoć jest odprowadzana z materaca. Porowata struktura niweluje ryzyko rozwoju szkodliwych roztoczy, grzybów czy bakterii. Tworzywa w materacach piankowych wykonane są natomiast z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, które wpływają na wysoki komfort odpoczynku.

Comforteo to producent materacy, który w swojej ofercie ma nie tylko wyjątkowo trwałe i wygodne materace piankowe. Proponujemy również sprężynowe materace kieszeniowe, materace Multipocket czy materace bonellowe, a także wiele funkcjonalnych dodatków – stelaże, nakładki, pokrowce i ochraniacze. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz duży wybór produktów. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.