Wartość: 0 cm - 50 cm

Aby nabrać sił przed nadchodzącym dniem, pełnym wyzwań i przeciwności, należy jak najlepiej zregenerować ciało i umysł. Tylko wypoczęty człowiek może osiągać sukcesy i piąć się w górę. Masz problemy ze snem? Wieczorami przewracasz się z boku na bok, a rano budzisz się zmęczony i niewyspany? Brak snu nie tylko pozbawia nas motywacji do działania, ale także przyczynia się do ciężkich problemów zdrowotnych.
Jeżeli marzysz o porządnym odpoczynku, trafiłeś w idealne miejsce. Nasze materace sprężynowe znacznie poprawią jakość Twojego snu. Konstrukcja sprężynowa zapewni Ci odpowiednie podparcie dla całego ciała, a także bardzo dobry przepływ powietrza. Koniec z bólami kręgosłupa i nocnym przegrzewaniem – nasze materace pomogą Ci zregenerować siły, pokonać bezsenność i zachować zdrowie na dłużej. Szeroka oferta materacy sprężynowych, stworzona jest dla każdego.
Nawet najbardziej wymagający klient znajdzie tu produkt spełniający jego preferencje. Nasze materace sprężynowe składają się z czterech stref twardości i wypełnione są trzema rodzajami sprężyn. Posiadają również szereg dodatkowych właściwości, które pomogą Ci jeszcze lepiej spersonalizować dany produkt. Naszym priorytetem jest Twoje zdrowie i wygoda – już teraz wybierz produkt, który odmieni Twoje życie!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.