Wartość: 0 cm - 50 cm

Materace kieszeniowe można nazwać lepszą wersją klasycznych materacy sprężynowych. Dlaczego? Ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, ten model zawiera sprężyny opakowane w specjalne kieszenie. Te tak zwane „kieszonki” łączą się ze sobą wyłącznie w punktach styczności w elastyczny sposób, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Spełniają funkcję ochronną, ale przede wszystkim utrzymują sprężynki na miejscu i zapobiegają ich przemieszczaniu się. Wewnętrzna warstwa materaca decyduje o jakości podparcia pleców i dostosowania się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu możesz spać spokojnie, a rano nie obudzisz się z bólem pleców.

Materace kieszeniowe – tylko u nas wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Materace sprężynowe kieszeniowe to mnóstwo korzyści dla Twojego kręgosłupa oraz zdrowego snu. Idealnie sprawdzają się w małżeńskiej sypialni, ponieważ uginają się jedynie w miejscach nacisku, a ruch jednej osoby nie jest odczuwalny dla drugiej. Do innych zalet materacy kieszeniowych należy dobre tłumienie odgłosów uginających się sprężyn – to bardzo pożądana cecha, zwłaszcza jeżeli podczas snu mocno się wiercimy. Wiele osób ceni materace kieszeniowe za trwałość i wytrzymałość – to między innymi dlatego są jednymi z najchętniej kupowanych materacy.

Spodobała Ci się nasza oferta? Sklep z materacami to miejsce, w którym złożysz zamówienie na jeden z wielu modeli solidnie wykonanych i wytrzymałych materacy. Proponujemy m.in. materace bonellowe, materace sprężynowe, czy też materace multipocket. Zapraszamy na zakupy!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.