Wartość: 0 cm - 50 cm

Materace piankowo lateksowe, sprężynowe czy multipocket z dodatkiem lateksu są produkowane zazwyczaj z dwóch rodzajów lateksu: naturalnego i syntetycznego. Lateks naturalny otrzymuje się podczas nacinania roślin kauczukodajnych. W ten sposób można zdobyć mleczko kauczukowe, które zagęszcza się różnymi środkami chemicznymi. Lateks syntetyczny natomiast to w dużym uproszczeniu sztuczna guma, przypominająca swój roślinny odpowiednik, ale dużo tańsza. Oba rodzaje lateksu miesza się i poddaje odpowiednim procesom. Jeśli interesuje Cię materac lateksowo piankowy lub inny rodzaj materaca z dodatkiem lateksu to jesteś w dobrym miejscu – poznaj materace piankowo lateksowe od Comforteo!

Materace piankowo lateksowe od Comforteo

Najlepsze materace piankowo lateksowe mają w swoim składzie około 20% naturalnego mleczka kauczukowego. Unikalne właściwości lateksu ograniczają praktycznie do zera możliwość rozwoju roztoczy, pleśni czy grzybów. Jest to jedna z największych zalet, jakie mają materace piankowo lateksowe: naturalna antyalergiczność. Dzięki niej materiały lateksowe polecane są alergikom.

Ponadto stosujemy lateks z odpowiednimi otworami, który wspomaga oddychanie skóry, a także zapobiega poceniu się. Kolejne zalety, jakie posiadają materace piankowo lateksowe, to między innymi: bardzo dobra elastyczność punktowa (idealne podparcie dla kręgosłupa), wysoka trwałość (materace piankowo lateksowe mogą służyć nawet kilkanaście lat), a także wysoka odporność na odkształcenia.

Materace piankowo lateksowe i nie tylko – sprawdź produkty od Comforteo!

Zainteresowały Cię nasze materace piankowo lateksowe? Odwiedź nasz sklep z materacami lub złóż zamówienie za pośrednictwem sklepu partnerskiego. Jako polski producent proponujemy naszym klientom wysokiej jakości wyposażenie do salonu i sypialni, w tym szeroki wybór materacy dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdej osoby. Znajdziesz tu materace piankowe z dodatkiem lateksu, materace lateksowe, a także materace w pełni lateksowe – idealne dla alergików. Zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.