Wartość: 0 cm - 50 cm

Materace z pianki poliuretanowej wykorzystywane są w sypialniach od lat. Jedną z ich największych zalet jest stosunkowo niska cena. Dzięki temu są odpowiednim rozwiązaniem dla osób z mniejszym budżetem. Jest to idealna opcja, jeśli potrzebne jest dodatkowe miejsce do spania dla Twoich gości, przyjaciół czy rodziny. Materace poliuretanowe polecane są także do gospodarstw agroturystycznych, moteli i pensjonatów. Materac z pianki poliuretanowej sprawdzi się też dla noworodka czy małego dziecka.

Materace poliuretanowe od Comforteo

Materac piankowy poliuretanowy polecany jest alergikom, ponieważ składa się z materiału syntetycznego. Pianka poliuretanowa w materacu jest bardzo przewiewna, więc w posłaniu nie gromadzi się pleśń czy wilgoć Dużą zaletą jest przede wszystkim atrakcyjna cena produktu oraz wyjątkowa lekkość, która ułatwia przenoszenie. Materace od Comforteo są wykonane w rzetelny sposób, a rodzaj i jakość pianki jest umiejętnie dostosowana do rozmaitych potrzeb. Służymy doradztwem przy doborze materaca piankowego oraz pasujących dodatków.

Comforteo to producent materacy, który proponuje klientom szeroki wybór produktów wysokiej jakości. W ofercie znajdziesz m.in. materace piankowe, materace termoelastyczne czy materace wysokoelastyczne. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.