Wartość: 0 cm - 50 cm

Materace termoelastyczne wykorzystują piankę, która jest specjalnym materiałem o ciekawej historii – wynaleźli ją naukowcy pracujący w NASA. Nie minęło wiele czasu od kiedy zaczęto wykorzystywać ją na masową skalę dla różnych branż np. meblowej.

Dobre materace termoelastyczne od Comforteo

Materiał, z którego składa się materac termoelastyczny charakteryzuje się znakomitym dopasowaniem do kształtu naszego ciała. Bez względu na to, jak śpisz, kręgosłup zawsze będzie miał zapewnione podparcie. Termoelastyczne materace reagują też na temperaturę ciała i wręcz otulają do snu, umożliwiając szybkie ułożenie się w wygodnej pozycji oraz skracając czas zasypiania. Materac piankowy termoelastyczny ma też właściwości zdrowotne – zmniejsza dolegliwości bólowe i poprawia krążenie krwi.

Dlaczego warto postawić na materac termoelastyczny piankowy?

Materac z użyciem termoelastycznej pianki działa punktowo, zapewniając komfort parom, nawet gdy osoby znacząco różnią się od siebie pod względem wagi. Mimo tego każdej z nich termoelastyczny materac zapewni zdrowy i komfortowy sen. Termoelastyczny materac jest również pomocny dla osób cierpiących na bóle pleców.

Producent materacy Comforteo proponuje nie tylko modele z wkładem piankowym, ale również trwałe materace sprężynowematerace Multipocket czy materace kieszeniowe. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.