Wartość: 0 cm - 50 cm

W codziennym odpoczynku ważny jest nie tylko komfort, ale także korzystny dla zdrowia sen. Materac wysokoelastyczny to produkt łączący obie te funkcje. Tego rodzaju materiał zapewnia świetne podparcie dla kręgosłupa, dzięki czemu śpimy wygodnie i zdrowo. Ponadto materac stanowi też dobrą podporę dla ciała – odpowiada za to wysoka elastyczność punktowa. Funkcja ta niezwykle dobrze sprawdza się, kiedy śpią na nim dwie osoby.

Materace wysokoelastyczne – dla kogo?

Materac piankowy wysokoelastyczny jest syntetyczny, stanowi więc idealną opcję dla alergików. Jego budowa uniemożliwia odprowadzanie wilgoci, przez co hamuje rozwój roztoczy i pleśni. Dzięki tej właściwości zadowolone z użytkowania będą również osoby zmagające się z nadmierną potliwością.

Dużą zaletą materacy wysokoelastycznych jest wytrzymałość. Materiał, z którego składają się materace piankowe wysokoelastyczne to pianka HR o wysokiej odporności. Pozwala to na użytkowania materaca znacznie dłużej, niż przy zwykłych piankach. To z kolei przyczynia się do sporych oszczędności już po upływie kilku lat. Proponujemy różne rozmiary: materac wysokoelastyczny 160×80, 120×60 czy 160×200.

Jako producent materacy tworzymy produkty o rozmaitym zastosowaniu: materace piankowe, materace termoelastyczne czy też materace poliuretanowe. Postaw na komfortowy wypoczynek i wybierz materace od Comforteo!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.