Wartość: 0 cm - 50 cm

Materac sprężynowy kieszeniowy można nazwać lepszą wersją klasycznego materaca sprężynowego. Dlaczego? Ponieważ, jak sama nazwa wskazuje, ten model zawiera sprężyny opakowane w specjalne kieszenie. Te tak zwane „kieszonki” łączą się ze sobą wyłącznie w punktach styczności w elastyczny sposób, dzięki czemu pracują niezależnie od siebie. Spełniają funkcję ochronną, ale przede wszystkim utrzymują sprężynki na miejscu i zapobiegają ich przemieszczaniu się. Wewnętrzna warstwa materaca kieszeniowego decyduje o jakości podparcia pleców i dostosowania się do naturalnych krzywizn kręgosłupa. Dzięki temu możesz spać spokojnie, a rano nie obudzisz się z bólem pleców.

Materace sprężynowe kieszeniowe – tylko u nas wysoka jakość i atrakcyjne ceny

Materace sprężynowe kieszeniowe to mnóstwo korzyści dla Twojego kręgosłupa oraz zdrowego snu. Mają właściwości ortopedyczne, a także stanowią odpowiednie podparcie dla ciała na każdym jego odcinku, ponieważ sprężyny dopasowują się do anatomicznej budowy ciała. Idealnie sprawdzają się w małżeńskiej sypialni, ponieważ uginają się jedynie w miejscach nacisku, a ruch jednej osoby nie jest odczuwalny dla drugiej. Do innych zalet materacy kieszeniowych należy dobre tłumienie odgłosów uginających się sprężyn – to bardzo pożądana cecha, zwłaszcza jeżeli podczas snu mocno się wiercimy. Wiele osób ceni materace kieszeniowe za trwałość i wytrzymałość – to między innymi dlatego są jednymi z najchętniej kupowanych materacy. Materace kieszonkowe to również atrakcyjne ceny – sprawdź w naszej ofercie!

Spodobała Ci się nasza oferta? Sklep z materacami to miejsce, w którym złożysz zamówienie na jeden z wielu modeli solidnie wykonanych i wytrzymałych materacy. Proponujemy m.in. materace bonellowematerace sprężynowe, czy też materace multipocket. Zapraszamy na zakupy!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.