Wartość: 0 cm - 50 cm

Materace multipocket należą do grupy modeli kieszeniowych, ale znacznie się wyróżniają. Czym? Przede wszystkim średnicą sprężynek. Modele multipocket mają zazwyczaj dwukrotnie mniejszą średnicę sprężyn niż klasyczne materace kieszeniowe. Dzięki temu na całej powierzchni materaca mieści się ich aż dwa razy więcej. Co to oznacza w praktyce? Tę sytuację można porównać do leżenia na czterech wielkich piłkach – nie jest to zbyt wygodne. Zamieniając je jednak na 400 malutkich piłek ułożonych na tej samej powierzchni, komfort wzrośnie diametralnie! Więcej sprężyn oznacza więc więcej punktów podparcia, a co za tym idzie – większy komfort.

Materace multipocket – dobry wybór dla każdego

Dokucza Ci ból kręgosłupa? Ten dyskomfort, który odczuwasz po źle przespanej nocy ma swoje źródło w zbyt twardym materacu, bądź takim, który nie zapewnia odpowiedniej ilości punktów podparcia. W tej sytuacji podczas snu nasze mięśnie pracują, zamiast odpoczywać. Nieustannie starają się utrzymać optymalną pozycję kręgosłupa, co jest powodem porannych dolegliwości. Rozwiązaniem tego problemu są właśnie modele multipocket – materace, dzięki malutkim kieszonkom dopasowującym się do ciała w wielu niezależnych punktach pomagają uporać się z bólem i wspomagają zdrowy i długi sen.

Wysoki komfort snu każdej nocy – postaw na materace od Comforteo!

Spodobała Ci się oferta materacy multipocket? A może szukasz innych modeli? U nas możesz liczyć na szeroki wybór produktów, które precyzyjnie odpowiedzą na Twoje potrzeby. Odwiedź sklep z materacami i zaopatrz się w wytrzymałe, solidnie wykonane i komfortowe materace! Proponujemy materace kieszeniowe, materace sprężynowe, czy też materace bonellowe – doskonale dopasowane do Ciebie. Wybierz produkty Comforteo i zainwestuj w wygodę!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.