Narożnik Bali

Duży narożnik, zapewniający najwyższy komfort odpoczynku. Dzięki szerokiej otomanie, w której kryje się bardzo duży pojemnik na pościel, oraz ruchomym podłokietnikom podkreśla nowoczesny wygląd Twojego salonu. Połączenie niebanalnego wyglądu z najwyższym komfortem użytkowania czyni ten model wyjątkowym.

Bali to obszerny narożnik, który wyróżnia się swoją bardzo szeroką otomaną. Dzięki temu zyskujemy dużą powierzchnię użytkową do wypoczynku oraz obszerny pojemnik na pościel.  Jest to mebel o wyjątkowym kształcie, który zaskakuje swoją wygodą i funkcjonalnością.

Najwyższy komfort użytkowania zawdzięcza dzięki zastosowaniu wytrzymałej i sprężystej piance wysokoelastycznej oraz docenianym na rynku sprężynom falistym. Model wyposażony został również w funkcje spania, która jest rozkładana za pomocą mechanizmu typu „delfin”. Jego uruchomienie jest bardzo proste i nie wymaga użycia dużej siły. Dodatkowo bardzo pojemnik na pościel  jest otwierany za pomocą automatu „od ściany”, co pozwala na ustawienie narożnika tuż przy ścianie, nie martwiąc się o problemy z otwieraniem i otarcia.

Model wyróżniają również zastosowane ruchome podłokietniki oraz charakterystyczny kształt poduch oparciowych.

Nóżki: czarne

Powierzchnia spania: 120 x220

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Automat “Delfin”