Narożnik Malaga

Średnio duży narożnik z interesującym wykończeniem.  Najwyższej klasy wygoda łączy się w tym modelu z szeroką funkcjonalnością. Model świetnie sprawdzi się zarówno w przestronnych salonach, jak też niewielkich, przytulnych mieszkankach.

Malaga to narożnik, łączący przytulną formę z zapewnianiem niebywałego komfortu. Jednym z największych atutów w zakresie komfortu jest zaimplementowany w siedzisku tzw. System Lux. Polega on na umiejętnym połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska.

Niezwykle wygodne wielokomorowe poduchy oparciowe, z komorami wypełnionymi wkładem poliuretanowo-sylikonowym. Są elastyczne i odporne na odkształcenia. 

Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana zaledwie jednym ruchem przy pomocy automatu typu „puma”. Model z dużym, funkcjonalnym pojemnikiem na pościel. Cała powierzchnia spania posiada zbliżoną sprężystość. 

Wybarwienie nóżek: buk.
Powierzchnia spania: 202 x 140 cm.

Wymiar całkowity: 243 x 162 cm
Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Funkcja rozkładania "Puma"
  • Lux System