Narożnik Merida

Nowoczesny, wysmakowany i reprezentacyjny narożnik Tristan. Kapitalnie koresponduje z przestrzenią dużych i jasnych salonów. Bardzo wygodny, obszerny, zachęcający do swobodnego wypoczynku – samemu lub w gronie przyjaciół.

Piękny i gustowny narożnik o stosunkowo dużych gabarytach. Nowoczesne kształty oraz funkcje wspierające wysoki stopień komfortu (w tym ruchome zagłówki) wpływają na modernistyczny i wielkomiejski charakter narożnika Merida. Bardzo dobrze prezentuje się zarówno w stonowanych, jak i wyrazistych tkaninach.

Merida to bardzo stylowy mebel z efektownym wykończeniem. Narożnik charakteryzują ciekawe, nowoczesne kształty. Oryginalnie się prezentujące, chromowe, wysokie nóżki oraz niebanalny wygląd całej bryły – to zdecydowanie zalety tego modelu. Polecany szczególnie do dużych salonów.

Wypełnienie siedziska tworzą trzy warstwy: sprężysta i trwała pianka wysokoelastyczna, oraz cieszące się od lat dużym powodzeniem na rynku sprężyny faliste. To rozwiązanie sprawdzone, wygodne i niezwykle wytrzymałe.

Merida została wyposażona w funkcję wypoczynku (do okazjonalnego snu), rozkładaną w bardzo prosty sposób przy pomocy automatu typu „delfin”. Cała powierzchnia spania cechuje się zbliżoną sprężystością. Dodatkowo posiada duży, praktyczny pojemnik na pościel, a także ruchome zagłówki.

Nóżki: chrom.

Wymiar całkowity: 263 x 218 cm

Powierzchnia wypoczynku: 121 x 192 cm.

Główna aranżacja przedstawia narożnik prawy.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Funkcja spania DF
  • Pojemnik na pościel