Filozofia Comforteo

Jako producent mebli tapicerowanych, łóżek i materacy, czujemy się odpowiedzialni za zdrowy i komfortowy wypoczynek naszych klientów.

Wierzymy, że tylko wnikliwe spojrzenie na indywidualne potrzeby każdego klienta pozwoli nam odnieść sukces. Chcemy, by wraz z zakupem produktu Comforteo wzrastała jakość jego życia. W ofercie można znaleźć stylowe i funkcjonalne meble tapicerowane do salonu oraz łóżka tapicerowane, kontynentalne i materace do spania. Naszą misją, jako producenta jest zapewnienie wysokiego komfortu każdemu klientowi.

Polski producent

Jesteśmy stuprocentowo polskim producentem, dlatego najlepiej wiemy, czego oczekują nasi rodzimi klienci. Oferujemy im trwałe, solidne i komfortowe rozwiązania. Jednocześnie nasi klienci mają gwarancję, że kupując produkty Comforteo wspierają polską gospodarkę i dają zatrudnienie swoim rodakom.

Jakość Comforteo

Zawsze dbamy najwyższą jakość i solidne wykończenie

Nasze produkty nie tylko zachwycają klientów, ale też spełniają najbardziej wyśrubowane normy jakościowe. Do produkcji wykorzystujemy materiały certyfikowane, wytwarzane z pomocą nowoczesnych technologii i poddane pieczołowitej kontroli.

Proces produkcji

Surowce od sprawdzonych dostawców trafiają do rąk naszych doświadczonych i zdolnych pracowników. To oni skrupulatnie dobierają i ręcznie szyją tkaniny, konstruują, łączą i tapicerują elementy drewniane oraz nadzorują prace maszyn. Produkt, który ostatecznie trafia do klienta to wynik staranności i zaangażowania człowieka.

Historia Comforteo

Comforteo (dawniej znane jako Meble Marzenie) to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji mebli tapicerowanych, łóżek oraz materacy.

Firma na rynku funkcjonuje od dawna i odnosi duże sukcesy w kraju i zagranicą, czego dowodem są niejednokrotnie przyznawane wyróżnienia, np. Gazele Biznesu czy Diamenty Forbesa. Comforteo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży.

Zakład produkcyjny

Nasza fabryka znajduje się w Opatowie w woj. wielkopolskim. Nowoczesne zakłady służą nie tylko produkcji, ale są też miejscem pracy dla setek okolicznych mieszkańców.

Sieć sprzedaży

Obdarzyły nas zaufaniem już setki sklepów i tysiące klientów w całej Polsce. Jesteśmy w pobliżu. Odwiedź nas w swojej okolicy.