Filozofia Comforteo

Jako producent materacy, czujemy się odpowiedzialni za zdrowy i komfortowy sen naszych klientów.

Wierzymy, że tylko wnikliwe spojrzenie na indywidualne potrzeby każdego klienta pozwoli nam odnieść sukces. Chcemy, by wraz z zakupem produktu Comforteo wzrastała jakość jego życia. Od udanego nocnego wypoczynku zależy bowiem bardzo wiele: sen pozwala ciału się regenerować, służyć umysłowi i realizować życiowe cele. To od dobrego snu zależy zdrowie, zdolność koncentracji, zapał do nauki, dobry nastrój i uśmiech. Dobry sen, to dobry dzień. Naszą misją, jako producenta materaców oraz producenta łóżek, jest zapewnić go każdemu klientowi.

Dbamy o polskie sny

Jesteśmy stuprocentowo polskim producentem, dlatego najlepiej wiemy, czego oczekują nasi rodzimi klienci. Oferujemy im trwałe, solidne i komfortowe rozwiązania, dbając przy tym, by były na każdą kieszeń. Jednocześnie nasi klienci mają gwarancję, że kupując produkty Comforteo wspierają polską gospodarkę i dają zatrudnienie swoim rodakom.

Jakość Comforteo

Bez względu na to, czy chodzi o najprostsze modele materacy, czy skomplikowane konstrukcje łóżek kontynentalnych, zawsze dbamy najwyższą jakość i solidne wykończenie.

Nasze produkty nie tylko zachwycają klientów, ale też spełniają najbardziej wyśrubowane normy jakościowe. Do produkcji materacy i poduszek wykorzystujemy materiały certyfikowane, wytwarzane z pomocą nowoczesnych technologii i poddane pieczołowitej kontroli. Wszystko po to, by klienci mogli mieć pewność, że każdą noc spędzają na bezpiecznych i trwałych posłaniach.

Proces produkcji

Surowce od sprawdzonych dostawców trafiają do rąk naszych doświadczonych i zdolnych pracowników. To oni skrupulatnie dobierają i ręcznie szyją tkaniny, konstruują, łączą i tapicerują elementy drewniane oraz nadzorują prace maszyn. Produkt, który ostatecznie trafia do klienta to wynik staranności i zaangażowania człowieka. Dzięki temu mamy pewność, że nie ma sobie równych wśród producentów materaców, a także wśród producentów łóżek.

Historia Comforteo

Comforteo to marka należąca do bardzo doświadczonej i znanej na rynku meblowym firmy – Meble Marzenie.

Firma Meble Marzenie na rynku funkcjonuje od dawna i odnosi duże sukcesy w kraju i zagranicą, czego dowodem są niejednokrotnie przyznawane wyróżnienia, np. Gazele Biznesu. Meble Marzenie to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w branży. Stworzenie marki Comforteo to ruch skierowany w stronę Klientów, który ma pomóc w wyborze rozwiązania dopasowanego do potrzeb.

Zakład produkcyjny

Nasza fabryka znajduje się w Opatowie w woj. wielkopolskim. Nowoczesne zakłady służą nie tylko produkcji, ale są też miejscem pracy dla setek okolicznych mieszkańców.

Sieć sprzedaży

Obdarzyły nas zaufaniem już setki sklepów i tysiące klientów w całej Polsce. Jesteśmy w pobliżu. Odwiedź nas w swojej okolicy i wybierz materac tylko dla siebie.