Promocja PRAWDZIWE ŁÓŻKA KONTYNENTALNE -7%

Prawdziwe łóżka kontynentalne -7%

Planujesz zmiany w  swojej sypialni? To świetna okazja, aby zainteresować się najwygodniejszymi łóżkami w Polsce. Tak! Łóżka kontynentalne już dawno stały się wyznacznikiem wysokich standardów komfortowego i zdrowego snu. Wielu producentów próbuje używać tej nazwy dla dowartościowania własnych, podobnie wyglądających produktów, dlatego warto zwrócić szczególną uwagę przy dokonywaniu zakupów i wybrać prawdziwe łóżka kontynentalne, od doświadczonego producenta, takiego jak firma Comforteo.

 

Czym właściwie jest prawdziwe łóżko kontynentalne?

 

Prawdziwe łóżko kontynentalne powinno być skonstruowane z kilku warstw. To właśnie taki układ „kanapkowy” zapewnia najwyższy komfort. Pierwszą warstwę, tworzącą podstawę są tzw. boksy, w których wnętrzu stosuje się sprężyny typu bonell. To one stanowią amortyzację dla drugiej warstwy, tzw. materaca właściwego ze sprężynami kieszeniowymi. To on ma za zadanie prawidłowo podpierać nasze ciało na każdym jego odcinku. Uzupełnieniem może być nakładka na materac, która jest pewnego rodzaju dopełnieniem całości.  

Tak więc istotę łóżka kontynentalnego stanowią jego ułożone w odpowiedniej kolejności warstwy. Jednak nie zawsze są one widoczne gołym okiem. W niektórych, tych szczególnie eleganckich modelach, wszystkie trzy poziomy są umiejscowione razem w jednym, dużym materacu. (patrz: Atlanta). Takie wykonanie jest nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też jeszcze bardziej zwiększa komfort i walory prozdrowotne.

 

 

 

SKORZYSTAJ Z OKAZJI

Tylko do połowy listopada

W naszej promocji oferujemy 3 modele łóżek kontynentalnych, wykonanych zgodnie ze sztuką ich tworzenia.

 

Łóżko kontynentalne Imperia

To łóżko o typowym, widocznym na pierwszy rzut oka układem trójwarstwowym. Jednocześnie posiada ono swoje cechy szczególne. Po pierwsze: klient wybierając ten model ma aż cztery różne nakładki do wyboru:

  1. Soft-top – miękka i wysoka (aż 9 cm)

  2. Hard-top – nieco twardsza, przewiewna, a przy tym także wysoka (9 cm)

  3. Gelax – miękka, chłodząca, o właściwościach masujących (wysokość 6 cm)

  4. Elastic – elastyczna, przewiewna, wysoka na 6cm

Ponadto łóżko Imperia oprócz pięknie przeszywanego zagłówka posiada też przednóżek, posiadający identyczne zdobienia.

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Łóżko kontynentalne  Isabel

Łóżko kontynentalne o unikalnej, dwuwarstwowej konstrukcji. Dzięki zastosowaniu wyższej klasy materaca zastosowanie trzeciej warstwy w postaci nakładki nie jest niezbędna dla uzyskania szczególnego komfortu. Jednak osoby chcące podwyższyć sobie standard i wysokość powierzchni spania mogą taką nakładkę na materac dokupić sobie osobno.

Ponadto w łóżku kontynentalnym Isabel można zdjąć i wyprać pokrowiec materaca

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Łóżko kontynentalne Atlanta

Dystyngowane, pięknie wykonane łóżko o nowoczesnym wyglądzie. Ozdoba najpiękniej urządzonych sypialni. Zastosowano tu unikatowe rozwiązanie umieszczając wszystkie trzy warstwy typowe dla łóżka kontynentalnego w jednym materacu. To nie tylko czyni wygląd Atlanty wyjątkowym, ale też plasuje ją w zdecydowanej czołówce wśród łóżek kontynentalnych pod względem wygody.

Dowiedz się więcej i KUP TUTAJ

Oferta obowiązuje w salonach partnerskich oraz w sklepie internetowym producenta Comfort4U.

Promocja ważna do 30 kwietnia 2022r.

Regulamin promocji.

udostępnij: