WAŻNY KOMUNIKAT.

Firma Meble Marzenie Węgłowski i Stryjakiewicz spółka jawna informuje o dokonaniu zmiany nazwy i formy prawnej swojej działalności.

Obecne dane firmy to:

COMFORTEO Węgłowski i Stryjakiewicz spółka komandytowa.

Opatów, Ul. Bolesławiecka 14a,

63-645 Łęka Opatowska

NIP 6191995183

KRS 0000974040,

Sąd Rejonowy Poznań-Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

Wszystkie nasze dotychczasowe marki, tj. Meble Marzenie, Comforteo i Comfort4u od tej pory funkcjonować będą pod jedną nazwą, tj. COMFORTEO.

Nowa nazwa firmy.

Nazwa to fundamentalna sprawa dla każdego przedsiębiorstwa. Jest nie tylko jego etykietą, ale też nierzadko wyznacznikiem misji i filozofii. Jako Meble Marzenie odnieśliśmy wiele sukcesów, jak choćby uplasowanie się na 75 miejscu w rankingu „Złota 200” największych producentów mebli w Polsce, albo zdobycie licznych nagród i wyróżnień. Tylko w ostatnim czasie były to:

  • aż trzy diamenty Meblarstwa,
  • diament Forbesa za dynamiczny rozwój firmy i wzrost jej wartości,
  • specjalne wyróżnienie za wysokie standardy płatnicze uzyskane od międzynarodowej grupy ubezpieczeniowo-finansowej Euler Hermes.

Potwierdzają one nasz szybki rozwój i stabilną sytuacją. Nie zamierzamy na tym poprzestać, stąd nasze kolejne kroki, których istota ma również swoje odzwierciedlenie w nowej nazwie.

 

Dlaczego COMFORTEO?

Od samego początku istnienia firmy naszą misją było dostarczenie ostatecznym odbiorcom mebli ich marzeń – pięknych, funkcjonalnych i przede wszystkim: wygodnych. Ale jak każda prężnie rozwijająca się firma nie poprzestawaliśmy jedynie na doskonaleniu swoich produktów – zmienialiśmy też podejście do potrzeb samych klientów. Stąd właśnie przekierowanie naszej uwagi na sprawy związane z komfortem. Komfort zaś jest pojęciem dużo szerszym. Słownik języka polskiego PWN definiuje je na dwa uzupełniające się sposoby:

komfort

  1. «ogół warunków zewnętrznych zapewniających człowiekowi wygodę, odznaczających się dostatkiem i elegancją»
  2. «stan zaspokojenia potrzeb fizycznych i psychicznych oraz braku kłopotów»

 

Pojęcie to (oprócz wygody) obejmuje również inne czynniki oddziałujące na naszą psychikę, dopasowujące się (lub nie) do naszego charakteru i temperamentu, współtworzące nasz nastrój. Forma, w jakiej wykonujemy meble, ich kolor, wielkość, odczuwanie ich dotykiem, a nawet przestrzeń, w której funkcjonują – wszystko to ma ogromny wpływ na codzienne poczucie komfortu klientów.

 

Ta właśnie filozofia legła u podstaw naszej nowej, rozszerzonej misji. Chcielibyśmy, aby to istotne przeobrażenie było też dostrzegalne w nowej nazwie firmy. Zwłaszcza, że Comforteo jest marką już znaną, stworzoną i budowaną przez nas od kilku lat.

 

Plany rozwoju

Wierzymy, że nowa nazwa – w połączeniu ze zmianami wizerunkowymi, nad którymi intensywnie pracujemy od miesięcy – zaowocują osiągnięciem poziomu odpowiadającego naszemu potencjałowi i aspiracjom. Zwiększy to m.in. możliwości ekspansji na rynki zagraniczne, co wypełnia bardzo istotną część naszej produkcji.

Ale ww. plany obejmują też zwiększenie aktywności na rynku krajowym. Dotyczy to obecności w sklepach stacjonarnych, w Internecie, jak również w mediach. Jesteśmy przekonani, że pozwoli to na zwiększenie rozpoznawalności marki i ugruntowanie zaufania do niej.

Aby osiągnąć te cele ważne są też inne zmiany, które wdrażamy w tym samym czasie. Odnosi się to m.in. do wspomnianej już konsolidacji dotychczasowych marek czy zmiany formy prawnej działania firmy.

 

Nowy Etap

Jest to dla nas nowy etap, z nowym podejściem do naszych celów, nastawionym bardziej kompleksowo na zadowolenie klienta. Ale jednocześnie firma nadal pozostaje ta sama. Kiedyś Meble Marzenie, a obecnie – Comforteo. Już nie tylko dostarczamy naszym klientom meble ich marzeń, ale dbamy o coś więcej – o poczucie komfortu w ich domach!

Nasi klienci, partnerzy handlowi i pracownicy wszelkie pytania i wątpliwości w powyższym temacie mogą kierować na adres mailowy comforteo@comforteo.eu Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć.