Sofa Scandi

Scandi to duży i komfortowy komplet mebli wypoczynkowych w stylu skandynawskim. Obejmuje on wiele różnych wariantów: kanapa 3-osobowa, kanapa 2-osobowa, fotel i puf. Każdy z nich można kupić osobno, tworząc w ten sposób komplet o dowolnej liczbie dowolnych mebli Scandi. Warto również uwzględnić narożnik Scandi (w dziale z narożnikami), który może w bardzo ciekawy sposób uzupełnić cały komplet.

Kanapa 3-osobowa Scandi to jedna z części dużego kompletu wypoczynkowego o tej samej nazwie. Scandi zachwyca swą skandynawską stylistyką. Szczególną uwagę zwracają starannie pikowane siedziska i poduszki podłokietnikowe, a także obszyte kontrastową kedrą krawędzie. Wysokie, ustawione lekko pod skosem nóżki nadają meblom lekkości.

Wypełnienie siedzisk to wypróbowana i ceniona kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej, oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych. Połączenie tych warstw zapewnia komfort użytkowania. Niezwykle wygodne wielokomorowe poduchy oparciowe, z komorami wypełnionymi wkładem poliuretanowo-sylikonowym. Są elastyczne i odporne na odkształcenia.

Kanapa 3-osobowa Scandi nie posiad funkcji spania, ani pojemnika na pościel. Zestaw polecany przede wszystkim do przestronnych wnętrz.

Wybarwienie nóżek: buk.

Wysokość nóżek: 17 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Komplet Scandi uzupełnia:

Fotel

Puf

Narożnik

Sofa 2 osobowa

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna