Sofa Vida

Stylowa kanapa, której wygląd nawiązuje do popularnego stylu skandynawskiego. Jest wygodna i funkcjonalna, a przy tym nieduża. Można ją skompletować z fotelem i narożnikiem o tej samej nazwie. Vida rekomendowana jest przede wszystkim do przestronnych salonów.

Nowoczesna, duża kanapa w komplecie z narożnikiem i fotelem. Za sprawą filigranowych nóżek Vida nawiązuje swoim wyglądem do skandynawskiego stylu aranżacyjnego. Wypełnienie siedzisk to wypróbowana, ceniona i zapewniająca komfort kombinacja: sprężystej, trwałej pianki wysokoelastycznej oraz popularnych, wytrzymałych sprężyn falistych.

Niezwykle wygodne wielokomorowe poduchy oparciowe, z komorami wypełnionymi wkładem poliuretanowo-sylikonowym. Są elastyczne i odporne na odkształcenia. Komfortowa funkcja spania – rozkładana łatwo przy pomocy tzw. automatu. Cała powierzchnia spania (141×192 cm) posiada zbliżoną sprężystość. Kanapa wyposażona w duży pojemnik na pościel.

Uwagę zwracają lekko odchylone na zewnątrz, nieco wyższe nóżki, oraz podłokietniki przypominające w przekroju wydłużony trapez.  Uzupełnieniem kanapy Vida jest fotel.

Wybarwienie nóżek: buk.

Powierzchnia spania: 141 x 192 cm.

Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Automat do rozkładnia funkcji spania