Opis systemu SMART-CLICK

SMART CLICK to  rodzaj systemu, pozwalający na skomponowanie dowolnego układu łóżko-materac-zagłówek z wykorzystaniem dedykowanych dla tego systemu elementów.

System SMART CLICK umożliwia stworzenie autorskiej strefy odpoczynku. Naścienne tapicerowane moduły pozwolą stworzyć zagłówek o dowolnej wielkości i kształcie. Dostępne są w czterech rozmiarach, dedykowanych dla różnych rozmiarów łóżek. Ponadto, każdy z nich może  zostać obity inną tkaniną tapicerską, co pozwala na stworzenie naściennego kolażu. Montaż oraz transport systemu są bardzo łatwe.

Wybór spośród trzech wariantów łóżek oraz szerokiej gamy materacy umożliwi dopasowanie posłania do indywidualnych potrzeb i preferencji użytkownika. Dla łóżka Polibox istnieje dodatkowo możliwość wyboru stelaża lub pojemnika na pościel. W ten sposób można stworzyć bardzo spersonalizowany pod względem komfortu, funkcjonalności oraz wyglądu, własny kącik snu do swojej sypialni. SMART CLICK idealnie sprawdzi się w niewielkich sypialniach, jak również w pomieszczeniach o dużym metrażu.

smart-click1

Moduły

Tapicerowane moduły SMART CLICK umożliwiają zbudowanie i zamocowanie na ścianie zagłówka o dowolnej wielkości i kształcie. Na rysunkach prezentujemy tylko przykładowe układy – aranżacja zależna jest od potrzeb i wyobraźni użytkownika.

Rozmiary modułów zagłówka SMART-CLICK

Zobacz możliwości łączenia

Kliknij i zobacz rodzaje łączeń
  • Moduł 67 x 30 cm
  • Moduł 60 x 30 cm
  • Moduł 54 x 30 cm
  • Moduł 45 x 45 cm
smart-click2

Łóżka i stelaże

Zróżnicowane rodzaje łóżek oraz możliwość doboru stelaży albo pojemnika na pościel pozwalają uzyskać najlepsze rozwiązanie dopasowane do indywidualnych potrzeb i upodobań użytkownika.

Łóżko Pocket-box

Łóżko Pocket-box

Podstawę łóżka stanowi formatka sprężyn kieszeniowych trwale połączona z solidną drewnianą ramą. Jej górna część pokryta jest pianką poliuretanową T25, zaś całość – obita tkaniną tapicerowaną do wyboru dla klienta. Dodatkowo łóżko Pocket-box posiada nóżki drewniane, dostępne w 5 wybarwieniach. Każda ze sprężyn materaca umieszczona jest w osobnej kieszeni, dzięki czemu posłanie charakteryzuje się tzw. elastycznością punktową – nacisk na jedną ze sprężyn nie powoduje ugięcia kolejnych. Pocket-box stanowi solidną, a zarazem świetnie współpracującą z materacem, podstawę łóżka.

Łóżko Bonell-box

Łóżko Bonell-box

Podstawę łóżka stanowi formatka sprężyn bonellowych  trwale połączona z solidną drewnianą ramą. Jej górna część pokryta jest pianką poliuretanową T25, zaś całość – obita tkaniną tapicerowaną do wyboru dla klienta. Dodatkowo łóżko Pocket-box posiada nóżki drewniane, dostępne w 5 wybarwieniach. Posłanie skonstruowane na bazie sprężyn bonellowych jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań, stosowanych w łóżkach kontynentalnych.

Łóżko POLIBOX ze stelażem

Łóżko POLIBOX ze stelażem

Łóżko wyróżnia się nowoczesną, prostą konstrukcją z regularnymi przeszyciami. Nie posiada własnego zagłówka. Istnieje możliwość dobrania do niego stelaża z elastycznymi listwami, które znacznie wydłużają żywotność materaca oraz zwiększają komfort użytkowania.

Łóżko POLIBOX z pojemnikiem

Łóżko POLIBOX z pojemnikiem

Drugim wariantem przy wyborze nowoczesnego łóżka Poli-box jest dobranie do niego pojemnika na pościel. W zależności od indywidualnych potrzeb użytkownik może wybrać pojemnik otwierany do góry lub z boku.

smart-click3a

Materace i nakładki

Materac dobrany w zgodzie z indywidualnymi potrzebami użytkownika zwiększa komfort odpoczynku. . Natomiast uzupełnienie systemu SMART CLICK o nakładkę na materac jeszcze bardziej poprawi jakość snu.

Materac - dowolny do wyboru

Nasi projektanci stworzyli bogatą gamę materacy, podzielonych na trzy wyjątkowe kolekcje. Każda z nich jest odpowiedzią na różne potrzeby naszych klientów. Unikalne połączenie technologii i materiałów zaskakuje wygodą, stylem i idealnym dopasowaniem. Wszystkie materace łączy jedno: zapewniają najwyższy komfort snu. Wybór dowolnego materaca zależy od preferencji klienta.

Zobacz kolekcję materacy >

Kliknij i zobacz rodzaje kolekcji
  • Comfort Style
  • New style
  • Dream style

nakładki - dodatkowy komfort

Nakładki na materac będą świetnym uzupełnieniem systemu SMART CLICK. Pozwolą  regulować poziom twardości, elastyczności i komfortu, a także chronią materac przed uszkodzeniami. W zależności od grubości nakładki, projektanci Comforteo przewidzieli dla niej inny rodzaj pokrowca. Każdy z nich posiada zamek błyskawiczny, który umożliwia zdjęcie i wypranie pokrowca.

Zobacz rodzaje nakładek >

Kliknij i zobacz rodzaje kolekcji
  • Nakładka 9 cm
  • Nakładka 6 cm
  • Nakładka 2 - 4 cm