Wysyłka materacy w 24h!

Przy wyborze opcji WYSYŁKA 24H producent gwarantuje wysłanie materaca do wybranego przez klienta sklepu partnerskiego w ciągu 24 godzin w dni robocze od momentu zaksięgowania płatności klienta. Sklep partnerski dostarczy zamówiony produkt bezpośrednio do klienta. Czas trwania dostawy szacunkowo nie powinien przekroczyć łącznie 5 dni przy czym producent zastrzega, że ten okres może ulec wydłużeniu z przyczyn od niego niezależnych (jak np. wydłużenie się czasu dostawy kurierskiej).

 

Ważne zasady:

Usługa „Wysyłka materacy w 24h” (dalej: Usługa) dotyczy dni roboczych. Oznacza to, że wszystkie zamówienia otrzymane w danym dniu roboczym wysyłamy najpóźniej w dniu następnym roboczym.

Usługa dotyczy wyłącznie materacy: Prezzo Forte, Oscar, Silver Protect i Federico – każdy w pokrowcu podstawowym przypisanym do danego modelu.

Usługa dotyczy wyłącznie rozmiarów materacy: 90 x 200 cm; 140 x 200 cm; 160 x 200 cm; 180 x 200 cm.

Materace są wysyłane (lub odbierane w siedzibie producenta) w formie zrolowanej. Instrukcja jak rozrolować materac znajduje się tutaj.

Usługa obejmuje również wysyłkę od producenta bezpośrednio do klienta detalicznego wskazanego precyzyjnie przez partnera handlowego.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy na adres expres@comforteo.eu lub z przedstawicielem handlowym.

udostępnij: