Dobrze dobrany ochraniacz na materac nie tylko utrzyma w dobrym stanie Twój materac, ale także zapewni Ci odpowiednią higienę snu. Podkład na materac stanowi idealną izolację przed wilgocią, plamami czy gromadzeniem się kurzu i innych alergenów. Zwłaszcza osoby cierpiące na alergię powinny zainteresować się tego typu produktem – mata ochronna na materac nadaje się do prania w 60°C. Jest to idealna temperatura do walki z niechcianymi pyłkami i roztoczami.

W ofercie sklepu internetowego Comforteo przygotowaliśmy wysokiej klasy maty ochronne na materac, które zachwycą Cię funkcjonalnością, wytrzymałością i komfortem użytkowania. Sprawdź, co obejmuje oferta online!

Dlaczego warto wybrać ochraniacz na materac od Comforteo?

Ochraniacz do łóżka wyróżnia się niezwykłą miękkością i jest również przyjemny dla skóry. Dzięki włóknom klimatyzującym, materac jest w odpowiedni sposób wentylowany – nasze ciało nie ulegnie więc przegrzaniu ani wychłodzeniu. Najważniejszą zaletą ochraniacza na materac jest możliwość zdjęcia go i wyprania w każdej sytuacji. Na pewno docenią to rodzice małych dzieci czy właściciele zwierząt lubiących wskakiwać na łóżka.

W naszym sklepie online zakupisz również ochraniacz na łóżko w różnych wariantach: wodoodporny, pod materac lub na materac. Proponujemy również ochraniacze w rozmaitych rozmiarach:

  • ochraniacz na materac 160 × 200,
  • ochraniacz na materac 140 × 200,
  • ochraniacz na materac 90 × 200.

Wysokiej jakości ochraniacze na materac dostępne online

Materiał, z którego wykonany jest nasz ochraniacz na łóżko, jest bardzo mocny i ma najwyższą jakość, dzięki czemu przetrwa wiele „przygód” z maluchami czy pupilami w roli głównej. Ochraniacz na materac również pełni funkcję ochronną – stosujemy go między stelażem a materacem. Wykonany jest z grubej maty, bardzo dobrze przepuszczającej powietrze. Dzięki temu redukuje ryzyko rozwijania się pleśni i grzybów pod materacem.

Zainteresował Cię ochraniacz na materac? Nasz sklep z materacami Comforteo oferuje szeroki wybór produktów idealnych do sypialni czy salonu. Sprawdź, co jeszcze znajdziesz w naszym bogatym asortymencie:

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.