Chcesz zaopatrzyć się w pokrowce na materace? Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Comforteo. Znajdziesz tu wysokiej jakości pokrowce materacowe, które z łatwością dopasujesz do rozmiaru i rodzaju Twojego materaca. Takie pokrowce na materac pomogą Ci ochronić powierzchnię do spania przed zabrudzeniami i przedwczesnym zużyciem. Dzięki temu możesz zadbać o higienę, komfort snu oraz żywotność materaca.

Pokrowce na materac od Comforteo

Odpowiednio dobrany materac zapewnia komfort snu i odpowiednią regenerację. Kiedy wybierzesz już ten idealny produkt, to chcesz, aby pełnił swoją funkcję jak najdłużej. Oznacza to, że należy użytkować go w poprawny sposób, zgodnie z zaleceniami producenta. Mimo to materac może się niszczyć i tracić swoje właściwości. W takiej sytuacji należy pomyśleć o pokrowcu, który ochroni Twój materac przed różnego rodzaju urazami mechanicznymi.

Skoro urządzenia elektroniczne np. tablety czy telefony chronione są przed zarysowaniami za pomocą folii i etui, to czemu nie zastosować podobnej osłony na materac? Poszycie na materac nada się do tego idealnie. Dzięki niemu materac będzie wyglądał i zachowywał się tak jak chwilę po zakupie.

Dlaczego warto wybrać etui na materac?

Po pierwsze pokrowiec na materac z zamkiem bardzo łatwo można ściągnąć (dzięki zamkowi 360°) i wyprać nawet w 60°C, jest więc przyjazny alergikom – dzięki tej temperaturze pozbędziesz się wszelkich alergenów, pyłków czy roztoczy, lubiących kumulować się na posłaniu. Po drugie pokrowce na materace, zależnie od rodzaju, pikowane są włóknem klimatyzującym, które zapobiega przegrzaniu się organizmu, jednocześnie regulując odprowadzenie potu.

Ponadto pokrowce do materacy współgrają z naturalną florą bakteryjną człowieka, a jego wielokrotne pranie nie pozbawia go wyjątkowych właściwości. Warto więc zainwestować w ochronę, która na pewno przedłuży życie materaca.

Jakie pokrowce materace obejmuje oferta Comforteo?

Nasz sklep z materacami, łóżkami i akcesoriami do spania oferuje różnego rodzaju pokrowce, które różnią się nie tylko przeznaczeniem, ale również rozmiarami. Znajdziesz tu pokrowiec na materac 160 × 200, 90 × 200, 140 × 200 czy 180 × 200. Wszystkie pokrowce z naszej kategorii mają właściwości antyalergiczne – są to pokrowce antyroztoczowe. Dzięki temu możesz dopasować rodzaj pokrowca do konkretnego materaca.

Jeśli zainteresowała Cię ta kategoria, to zachęcamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem. Oferujemy m.in.:

Warto wiedzieć, że w Comforteo nie oferujemy sprzedaży samych pokrowców. Są one częścią materacy – niektóre modele mają dedykowany pokrowiec. Można natomiast wybrać za dodatkową opłatą inny pokrowiec niż ten, który sprzedawany jest z danym materacem (np. z kaszmirem, jonami srebra czy z tkaniny Tencel). Zapraszamy!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.