Interesują Cię poduszki profilowane? A może szukasz idealnej poduszki termoelastycznej? Jesteś w dobrym miejscu. W dzisiejszych czasach poduszki pełnią funkcję nie tylko ozdobną, ale również zdrowotną – stanowią podporę dla górnej części kręgosłupa, szyi i głowy. Poduszka ergonomiczna z naszej oferty to doskonały wybór dla osób o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach.

Poduszki profilowane do spania od Comforteo

Klienci coraz chętniej wybierają poduszki syntetyczne składające się z lateksu czy pianki termoelastycznej. Dlaczego? Ponieważ naturalne wypełnienie nawet precyzyjnie wykonane z wysokiej jakości produktów, z upływem czasu traci swój pierwotny kształt. W konsekwencji tego rodzaje poduszki nie zapewniają już odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa. Wypełnienie syntetyczne jest zdecydowanie trwalsze, a raz zakupiona przez nas poduszka może posłużyć wiele lat. Nasz asortyment obejmuje m.in.:

  • poduszki chłodzące,
  • poduszki termoelastyczne,
  • poduszki ortopedyczne do spania.

Wyróżniamy dwa główne rodzaje poduszek syntetycznych: lateksowe i termoelastyczne. Główną zaletą poduszek lateksowych jest dopasowanie się do kształtu głowy, a także właściwości oddychające. Zapewniają ją pionowe kanaliki powietrza, dzięki czemu użytkownik poduszki nie poci się oraz jest chroniony przed rozwojem bakterii. Poduszki z pianki termoelastycznej zapewniają idealne dopasowanie – pianka dopasowuje się pod wpływem temperatury ciała.

Poduszki ergonomiczne i wiele więcej – sprawdź ofertę Comforteo!

Poduszka ortopedyczna, z pianki termoelastycznej, a może poduszka profilowana do spania? W naszym asortymencie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Odwiedź nasz sklep z materacami i przekonaj się, jak bogata jest oferta producenta Comforteo. Proponujemy m.in.:

Zapraszamy na zakupy już dziś!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.