Borneo


 

 

Meble tapicerowane z naszej kolekcji to dopracowane pod każdym względem rozwiązania, które z powodzeniem można dopasować do każdego salonu – niezależnie od metrażu i aranżacji wnętrza. Nasze meble wypoczynkowe wyróżniają się wysokim komfortem siedzenia i spania, dużą funkcjonalnością, troskliwym doborem właściwych komponentów, ale także niezwykle szerokim wyborem tkanin tapicerskich – tak struktur, jak i kolorów.

W ofercie znajdują się: narożniki, kanapy, meble modułowe,  wersalki, a także fotele i pufy. Różnorodność poszczególnych modeli oraz wiele możliwości konfiguracji poszczególnych mebli sprawiają, że użytkownicy mogą dopasować meble wypoczynkowe do swoich domowych przestrzeni, bez względu na to, czy mieszkają w przestronnym domu jednorodzinnym, czy też w, bardziej kameralnym i przytulnym, mieszkaniu w bloku.

 

Lima


 

Meble tapicerowane z naszej kolekcji charakteryzują się także zróżnicowanym wykończeniem. Dzięki temu przypadną do gustu zarówno zwolennikom tradycyjnych rozwiązań, jak i wielbicielom bardziej nowoczesnego stylu.

Nasze meble tapicerowane to precyzyjne połączenie poszczególnych komponentów i technologii, dobranych przez naszych projektantów, a także doświadczonych pracowników.

 

Flavio


 

Wygoda, funkcjonalność i styl – te cechy to niewątpliwe zalety popularnych rogówek salonowych. Ten wyjątkowy i popularny mebel idealnie pasuje do każdego rodzaju wnętrza, o różnych wielkościach. Wśród wielu dostępnych wariantów klienci mogą znaleźć narożniki rozkładane przy pomocy różnych mechanizmów, modele z pojemnikiem na pościel, z funkcją spania i inne. Często kilka możliwości skumulowanych jest w jednym meblu.

Ta wielozadaniowość kanap narożnych sprawia, że można je wykorzystywać do stworzenia przytulnego miejsca relaksu w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu, a jednocześnie używać ich jako wygodne łóżko. Takie rozwiązanie jest korzystne zwłaszcza w małych mieszkaniach, gdzie nie ma sypialni. Dobra rogówka do salonu z funkcją spania czy pojemnikami na pościel z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.