Twardość nakładki<:

Materace nawierzchniowe to inaczej nakładki na materac, nazywane też topperami, które są odpowiedzialne za komfort snu. Topmaterac jest więc idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które chcą poprawić wygodę swojego aktualnego materaca. Gdy czujemy, że jest on już niekomfortowy i zapadnięty, a nie stać nas na zakup nowego materaca, warto wypróbować nakładkę, która pomoże nam zwiększyć wygodę snu.

Materac nawierzchniowy czy nakładka nadaje się do wykorzystania również na kanapie. Dzięki temu sen na sofie na pewno stanie się przyjemniejszy!

Wygodne i higieniczne materace nawierzchniowe

Nakładka na materac może pomagać w utwardzaniu powierzchni, na której śpimy bądź wręcz przeciwnie. Inną ważną funkcją materaca nawierzchniowego jest utrzymanie odpowiedniej higieny snu. Materac nawierzchniowy znajduje się najbliżej naszego ciała, dlatego najszybciej się brudzi i zbiera dużo roztoczy i bakterii.

Jeżeli więc zauważymy, że nakładki na materace są brudne, wystarczy zdjąć pokrowiec i wyprać. Ostatnią funkcją nakładki jest ochrona zwykłego materaca. W razie wylania jakichś płynów, zabrudzeń czy odkształceń to nakładka utwardzająca na materac ulegnie uszkodzeniu. Łatwo ją można wtedy wymienić, nie martwiąc się o bazowy materac.

U nas znajdziesz różne rozmiary nakładek, w tym materac nawierzchniowy 140×200 lub 160×200. Dzięki temu dopasujesz rozmiar do wymiarów swojego materaca. W ofercie dostępna jest nakładka na łóżko o różnej wysokości, a także zróżnicowanym poziomie twardości. Proponujemy takie modele jak:

  • nakładka Gelax moletowana,
  • nakładka Toplatermo Hard,
  • nakładka Toplatermo Soft,
  • nakładka wysokoelastyczna,
  • nakładka Termo-elastic,
  • nakładka piankowa,
  • nakładka lateksowa,
  • nakładka z matą kokosową.

Tak szeroki wybór pozwala dobrać odpowiedni materac nawierzchniowy bez większych problemów.

Wybierz nakładki na materac od Comforteo

Nakładka na materac łączy w sobie wygodę i funkcjonalność – warto wypróbować ją w swojej sypialni! Dlatego nasz sklep z materacami przygotował bogaty asortyment, w którym znajdziesz wysokiej jakości wyposażenie do sypialni oraz salonu. Oferujemy m.in. łóżka tapicerowane, materace multipocket, materace kieszeniowe czy różnego rodzaju poduszki do spania oraz dekoracyjne. Skorzystaj z szerokiej oferty w sklepie Comforteo i wybierz komfortowy sen już dziś – zapraszamy na zakupy!

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.