Wartość: 0 cm - 50 cm

Szukasz materaca, dzięki któremu nocny wypoczynek będzie w pełni regenerujący? Lateksowy materac marki Comforteo to niezwykle komfortowy sposób na przespaną noc. Modele dostępne w naszej ofercie charakteryzują się doskonałą trwałością oraz wytrzymałością, ponieważ odpowiednio podpierają kręgosłup i dopasowują się do uwypukleń. To sprawia, że nawet długie godziny spędzone w łóżku będą mijały spokojnie i wygodnie, a Ty obudzisz się wypoczęty!

Dlaczego warto wybrać materac z lateksu od Comforteo?

Dużą zaletą materacy lateksowych jest ich elastyczność – po wstaniu z łóżka ułożenie materaca wraca do wcześniejszego, standardowego kształtu. Materac lateksowy jest także odpowiedni dla alergików, ze względu na liczne właściwości higieniczne. Przepuszcza powietrze i jest wolny od składników uczulających. Ponadto materace lateksowe skutecznie tłumią różnego rodzaju drgania i ruchy, co przekłada się na pełen relaks i odprężenie ciała.

Comforteo proponuje materace w wielu wariantach rozmiarowych. Znajdziesz tu m.in. materac lateksowy 160×200, 120×200, 140×200, 90×200, 180×200, 160×80 czy 120×200. Tak duży wybór sprawia, że bez problemu wyposażysz sypialnię dziecka, nastolatka czy dorosłej osoby.

Lateksowy materac i nie tylko – sprawdź ofertę Comforteo

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko doskonałe propozycje dla alergików, ale również materac lateksowy dla dziecka czy dla osób z problemami z kręgosłupem. Jako producent materacy dbamy o to, aby oferować naszym klientom wyłącznie najwyższej jakości asortyment.

Chcesz zakupić jeden z naszych produktów? Możesz odwiedzić nasz sklep z materacami lub sklepy partnerskie. Znajdziesz tam nie tylko lateksowy materac, ale również materace piankowe oraz materace sprężynoweDobrze przespana noc to podstawa, dlatego warto zaufać specjalistom z Comforteo.

Już wkrótce konfigurator

Już wkrótce dobierzesz swój materac za pomocą konfiguratora. Dobrze przespana noc to podstawa dobrego dnia. Już niedługo zaprezentujemy narzędzie, które ułatwi wybór materaca odpowiadającego twoim wymaganiom.