Mebel Modułowy Amaro

 

Nowoczesny wygląd połączony z komfortem użytkowania na najwyższym poziomie. Amaro to mebel składający się z modułów, dzięki którym możemy stworzyć wiele wariantów ustawień. Tutaj prezentujemy ten model jako funkcjonalny narożnik w wersji otwartej.

Amaro to wielofunkcyjny mebel modułowy o nowoczesnym wyglądzie. Charakterystyczne dla tego modelu poziome przeszycia na oparciu oraz wysokie, metalowe nóżki znakomicie wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie. 

Moduły tworzące zestaw Amaro pozwalają na stworzenie układu, który zarówno wielkością, kształtem, jak i funkcjonalnością wpasuje się we wnętrze. Dodatkowe akcesoria uzupełnią mebel o funkcjonalne półki.

Funkcją spania zastosowana w nim posiada bardzo prosty i szybki sposób rozkladnia automatu typu „delfin”. Dodatkowym atutem są duże pojemniki na pościel w otomanie.

Odpowiednie proporcje mebla, profilowane oparcie oraz regulowane zagłówki zapewniają bardzo wysoki komfort użytkowania. Zastosowane w siedzisku sprężyny faliste oraz pianka Komfort sprawiają, że jest ono sprężyste, a jednocześnie nie nazbyt miękkie.

OTML+E+S2.5F+E2+S2R

S2L+E+OTMR

S2L+OTOR

S2LR

Wybarwienie nóżek: czarne, metalowe

Ważne :

Kolory tkanin lub drewna zaprezentowane na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych – wynika to z ograniczeń techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych oraz indywidualnych ustawień tych urządzeń- w szczególności monitora i karty graficznej. Zachęcamy do odwiedzenia naszych sklepów partnerskich, gdzie znajdziecie Państwo szerszą gamę kolorystyczną tkanin tapicerskich.

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Funkcja spania typu "delfin"