Sofa ELIOT

Wyrazista i nowoczesna kanapa, która wyróżnia się stylowym wykończeniem. Wysoki poziom komfortu i szeroka funkcjonalność to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Eliot sprawdzi się nie tylko przestronnych, ale również w niewielkich salonach.

Eliot to nowoczesna, a przy tym komfortowa i funkcjonalna kanapa. Uwagę zwracają wysokiej jakości, precyzyjne wykończenia, w tym proste formy siedziska i poduch, a także wygodne podłokietniki i czarno nowoczesne nóżki.

Jeden z największych atutów w zakresie komfortu kanapy Eliot stanowi zaimplementowany w siedzisku tzw. System Lux. Polega on na umiejętnym połączeniu trzech elementów sprężynujących (sprężyn bonellowych, falistych, oraz pianki wysokoelastycznej) w jeden układ, oferując tym samym użytkownikowi efekt w postaci wyjątkowej wygody i trwałości wypełnienia siedziska.

W zestawie kanapa zawiera dwie poduszki wałki

Bardzo wygodna funkcja spania – rozkładana przy pomocy automatu, bez odsuwania dolnej szuflady. Cała powierzchnia spania (137×190 cm), posiada zbliżoną sprężystość. Kanapa z dużym pojemnikiem na pościel.

Wysoki poziom komfortu i szeroka funkcjonalność to cechy charakterystyczne dla tego modelu. Eliot sprawdzi się nie tylko przestronnych, ale również w niewielkich salonach.

Nóżki: czarno.
Powierzchnia spania: 137 x 190 cm.
Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Lux System
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Sprężyny Bonell
  • Automat do rozkładania funkcji spania