Sofa Hugo

Hugo to wielofunkcyjna sofa, która na noc w bardzo szybki sposób zmienia się w komfortowe miejsce do spania. Wyróżnia się bardzo dużą powierzchnią spania – aż 157 x 200 cm, co porównywalne jest do wielkości łóżka małżeńskiego.

 

Sofa Hugo to znakomite rozwiązanie do salonów, które w ciągu dnia pełnią funkcję wypoczynkową i reprezentacyjną naszego domu, w nocy natomiast zmieniają się w pełnowymiarową sypialnię.

Klasyczna forma sofy sprawia, że wizualnie wkomponuje się w większość stylów aranżacyjnych wnętrz – od tych bardziej surowych, minimalistycznych, po te bogato zdobione, eleganckie. Charakterystyczne pionowe przeszycia na siedzisku i poduchach oparciowych współgrają z wysokimi podłokietnikami. Całość podkreślają czarno złote nóżki, których wysokość pozwala na swobodne odkurzenie powierzchni pod meblem.

To, co szczególnie wyróżnia sofę Hugo na tle innych modeli to bardzo duża funkcja spania – 157 x 200 cm. Taka powierzchnia jest porównywalna do wielkości standardowego łóżka małżeńskiego. Rozkłada się ją w bardzo prosty i szybki sposób.

Wystarczy odłożyć poduchy oparciowe na bok oraz delikatnie unosząc siedzisko, przesunąć je do siebie. Następnie wystarczy opuścić oparcie do pozycji poziomej.

Cała czynność rozkładania funkcji spania nie wymaga od nas użycia dużej ilości siły – zastosowane automaty sprawiają, że nie będzie to problematyczne nawet dla seniorów czy kobiet w ciąży. Dodatkowo praktyczny, duży pojemnik umieszczony pod siedziskiem, pomieści cały komplet pościeli.

Nóżki: czarno- złote.
Powierzchnia spania: 157 x 200 cm.
Ważne : Wymiary mebli tapicerowanych podawane są z tolerancją +/- 30mm.

 

Właściwości

Poznaj właściwości i funkcje mebla

Zobacz
  • Lux System
  • Sprężyny faliste
  • Pianka wysokoelastyczna
  • Pojemnik na pościel
  • Sprężyny Bonell
  • Automat do rozkładania funkcji spania