Black Friday

W tym roku Black Friday będzie inny niż zazwyczaj. Zresztą cały obecny rok różni się od poprzednich pod każdym względem. Wszelkiego rodzaju obostrzenia związane ze stanem epidemii uderzyły w każdego z nas i zmusiły do zmiany wielu dotychczasowych przyzwyczajeń. Jednymi z nich są z pewnością nasze nawyki zakupowe. Zaopatrywanie się w sieci nikogo już nie dziwi – jest to nasza nowa codzienność obejmująca coraz więcej sfer życia.

Dlatego też Black Friday 2020 będzie bezsprzecznie królował w Internecie. My również jesteśmy na to przygotowani i w najbliższym czasie do działań promocyjnych wykorzystamy nasz sklep internetowy Comfort4u. Przypomnijmy, że Comfort4u to specjalny projekt stworzony dla obu naszych marek – tj. Meble Marzenie i Comforteo – we współpracy ze sklepami partnerskimi rozmieszczonymi na terenie całej Polski. W największym skrócie projekt ten polega na tym, że zakup dokonany przez klienta indywidualnego w sklepie internetowym Comfort4u zostanie dostarczony do jego domu przez wskazany przy zamówieniu sklep partnerski. Warto zaznaczyć, że sama dostawa jest całkowicie darmowa.

Takie rozwiązanie jest szczególnie dobre dla klientów, bo pozwala na wygodny zakup za pomocą Internetu, a jednocześnie na wypróbowanie, dotknięcie czy sprawdzenie jakości materaca, albo łóżka.

Tym razem promocja obejmować będzie łóżka kontynentalne – najatrakcyjniejszy i najchętniej kupowany asortyment marki Comforteo w naszym sklepie internetowym. Zaczniemy ze znacznym wyprzedzeniem, aby dać każdemu klientowi czas do namysłu i możliwość podjęcia najtrafniejszej decyzji. Mamy nadzieję, że niekwestionowana wygoda naszych łóżek wynagrodzi kupującym wszelkie niewygody związane z narzuconymi nam wszystkim obostrzeniami stanu epidemii.

Zapraszamy już od dziewiątego listopada do działu promocji w sklepie comfort4u.eu!

 

 

 

udostępnij: