Zdobyliśmy Polish Businesswomen Award!

W piątek 5 października 2018 roku wzięliśmy udział w uroczystej gali w warszawskim hotelu Bellotto. To właśnie wtedy redakcja magazynu „Businesswoman & Life” nagrodziła firmy, które wyróżniają się wyjątkowymi produktami oraz niebanalnymi pomysłami na biznes. Z dumą odebraliśmy nagrodę „Lidera wśród producentów najwyższej jakości materacy”!

Redakcja „Businesswoman & life” już ósmy raz zorganizowała konkurs, by nagrodzić firmy w 10  kategoriach, m. in.: „Zdrowie”, „Uroda”, „Hotele”, „Moda” oraz „Nieruchomości, architektura, budownictwo, aranżacje wnętrz”. My otrzymaliśmy nominację w ostatniej z nich iiii… Zdobyliśmy  tytuł „Lidera wśród producentów najwyższej jakości materacy”!

 

Poza radością, cały nasz zespół odczuwa olbrzymią satysfakcję. Dlaczego? Ponieważ w Comforteo cenimy kobiety – za to, że potrafią realizować swoje cele i łączyć karierę z życiem rodzinnym. Za to, że potrafią perfekcyjnie robić kilka rzeczy na raz. Aby jednak mogły to robić, potrzebują porządnej dawki codziennego odpoczynku – i to właśnie nasze zadanie!

Poza przedstawicielami nagrodzonych firm na VIII gali Polish Businesswomen Awards nie zabrakło prawdziwych gwiazd. Specjalne nagrody odebrały również, m.in.: Maryla Rodowicz, Martyna Wojciechowska i Monika Zamachowska.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego niezwykłego wieczoru. Tytuł oraz nagroda są dla nas motywacją i motorem do działania, by kontynuować zarażanie innych naszą filozofią zdrowego i błogiego snu.

udostępnij: